حضور همیار وردپرس در الکامپ ۲۰۱۸


همیار وردپرس در الکامپ 2018بار دیگر تصمیم گرفتیم برای دیدار با شما و ارائه خدمات ویژه به علاقه‌مندان خود در الکامپ ۲۰۱۸ جمع شویم. از این فرصتی که پیش آمده تصمیم گرفتیم خدماتی را برای کاربران و علاقه‌مندان همیار وردپرس در نظر بگیریم تا از حضورشان قدردانی کنیم.

خدمات همیار وردپرس در الکامپ ۲۰۱۸

ارائه تخفیف ۲۵ درصدی دوره صفر تا صد برای علاقه‌مندان به طراحی فروشگاه اینترنتی کامل و حرفه‌ای، همچنین تخفیف ۳۵ درصدی برای دوره وبمستران هوشمند که طرفداران زیادی دارد، در نظر گرفتیم.

همانند سال‌های گذشته می‌توانید در غرفه همیار وردپرس عکس بیاندازید و با هشتگ hamyare97# در شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید. ما نیز به قید قرعه جوایز ارزنده‌ای تقدیمتان می‌کنیم.

کارشناسان فروش برای مشاوره دوره‌های آموزشی همیار وردپرس در غرفه حضور دارند و پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.

جالب‌تر از همه اینکه وبمستران هوشمند را در ساعت‌های مشخصی دعوت می‌کنیم تا به غرفه همیار وردپرس آمده و در مورد نحوه راه‌اندازی کسب و کارشان و رمز موفقیتشان برایتان صحبت کنند و پاسخگوی سوالاتتان باشند.

وعده ما تاریخ ۶ ام تا ۹ ام مرداد (روزهای شنبه تا سه شنبه)، نمایشگاه بین المللی تهران، سالن ۸ و ۹ غرفه ۳۱۱ ، همیار وردپرس.

یک خبر خوب!

امسال برای اولین بار ژاکتی‌ها نیز در نمایشگاه الکامپ شرکت کردند و خدمات خوبی ارائه می‌دهند. غرفه ژاکت هم در سالن ۸ و ۹، غرفه ۲۸۰ است که می‌توانید به آن‌ها نیز سری بزنید.

از تمامی دوستداران و علاقه‌مندان دعوت می‌کنیم در این رسانه نیز مانند همیشه ما را حمایت کنند.
ما همیشه پذیرای حضور پرشور شما عزیزان هستیم.

 

نوشته حضور همیار وردپرس در الکامپ ۲۰۱۸ اولین بار در همیاروردپرس. پدیدار شد.Source link

(Visited 19 times, 1 visits today)

درباره نویسنده

شما ممکن است علاقه مند باشید.